kadin_haklari

Mülkiye İnsan Hakları Topluluğu Etkinlikleri

Panel

İnsan Hakları Merkezi, Mülkiye İnsan Hakları Topluluğu (MİHT) ile birlikte son dönemde sıklıkla gündeme gelen gözetleme-izleme sorununu tartışmaya açıyor. YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğulları’yla genel gözetleme sorunun irdeleneceği panelde, SBF DER ve MİHT de üniversitede izlemeye ilişkin sunumlar yapacaklar.

Program için tıklayınız.


Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileri Mülkiye İnsan Hakları Topluluğu (MİHT) adında bir öğrenci topluluğu kurdu. Toplululuğa insan haklarına taraf olan tüm Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencileri üye olabilecek. Topluluk amaçlarını gerçekleştirmek için film gösterimleri, söyleşiler, paneller, alan çalışmaları yapmayı planlıyor.

Topluluğun kurulması Fakültedeki insan hakları çalışmalarının yaygınlaşması açısından çok önemli görülmektedir.

Topluluk hakkında daha geniş bilgiyi topluluğun web sitesinden edinebilirsiniz: http://www.mulkiyeinsanhaklari.blogspot.com/

 

Mülkiye İnsan Hakları Topluluğu İlk Etkinliklerini Gerçekleştiriyor:

Kadın Hakları ve Toplumsal Cinsiyet

SBF öğrencileri tarafından yeni kurulan Mülkiye İnsan Hakları Topluluğu (MİHT) ilk etkinliğini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İnsan Hakları Topluluğu ile birlikte gerçekleştiriyor. Kadın Hakları ve Toplumsal Cinsiyet başlığını taşıyan etkinlikler 18 ve 19 Mart tarihlerinde Ankara Üniversitesi Cebeci Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Etkinlik programını bilgisayarınıza indirmek için resme tıklayınız….

kadin_haklari


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ihmpolit/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Back to Top